Skip to content

Beauty Blender – rewolucja w makijażu twarzy

Beauty Blender to niewielka, kolorowa gąbeczka w kształcie jaja, która służy do nakładania na twarz kosmetyków kolorowych. Idealnie sprawdza się m. in. do nakładania podkładu, różu czy korektora. Została wykonana z miękkiego materiału, który dzięki swojej strukturze nie wchłania kosmetyków, lecz pozwala na ich równomierne rozprowadzenie na twarzy. Jeśli więc marzysz o schludnym i estetycznym makijażu twarzy, koniecznie wypróbuj Beauty Blender. Oryginalny produkt oferuje w sprzedaży każda dobra drogeria internetowa. Kupisz go jak i inne kosmetyki tanio w sklepie z kosmetykami Puderek.com.pl.

 

Dlaczego warto wybierać oryginalne gąbki do makijażu Beauty Blender?

Ogromny sukces komercyjny Beauty Blender spowodował, że w sprzedaży pojawiło się całe mnóstwo jego nieoryginalnych odpowiedników. Ich niższa cena kusi do zakupu. Nie warto jednak wydawać pieniędzy na podróbki, gdyż charakteryzują się zupełnie innym materiałem wykonania i nie posiadają takich samych cech, co produkt oryginalny. Jeśli więc zależy nam na jakości oraz perfekcyjnie wykonanym makijażu, warto postawić na oryginalny Beauty Blender, który można kupić np. tutaj.

 

Jak używać blendera do makijażu?

Nakładanie na twarz kosmetyków za pomocą gąbeczki do makijażu Beauty Blender jest dziecinnie proste. Jego użytkowanie może wydawać się nieco dziwne dla osób, które przywykły do nakładania podkładu lub bazy pod makijaż za pomocą palców, ale kto choć raz wypróbuje metody malowania się za pomocą gąbeczki, już nigdy nie wróci do poprzednich sposobów.

Pierwszą rzeczą, jaką powinnyśmy zrobić przed przystąpieniem do wykonywania makijażu, jest zmoczenie gąbki małą ilością czystej wody. Odczekujemy chwilę, aż woda wchłonie się w Beauty Blender i nabieramy na niego małe ilości kosmetyku, np. podkładu. Do nakładania bazy pod makijaż i podkładu używamy szerszej części gąbki. Następnie nanosimy kosmetyk na twarz robiąc coś w rodzaju stempli. Dzięki temu produkt doskonale wchłonie się w skórę zapewniając perfekcyjne jego nałożenie, bez zacieków oraz smug. Aby nanieść na twarz korektor, nakładamy go w podobny sposób, co podkład, zmieniając jedynie stronę gąbeczki na węższą.

Oprócz perfekcyjnie wykonanego makijażu, zaletą tych magicznych gąbeczek jest także ich dostępność w wielu kolorach. W zależności od naszych preferencji, możemy wybrać bowiem Beauty blender w kolorze różowym, cielistym, czarnym lub fioletowym.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *