Skip to content

Jak dobrać sztuczne rzęsy?

Nie ma na świecie kobiety, która nie marzyłaby o pięknych i zachwycających rzęsach. Jednak nie zawsze sam tusz jest w stanie podkreślić je w odpowiedni sposób, dlatego też wiele pań decyduje się na zastosowanie sztucznych rzęs. Przed ich zakupem jednak należy pamiętać, aby dokonać odpowiedniego wyboru. Wbrew pozorom – nie jest to proste, a niewłaściwe mogą być wręcz problematyczne. Jak więc wybrać sztuczne rzęsy, tak aby nie żałować?

Na samym początku należy mieć na uwadze własne preferencje i upodobania, a co więcej – nie kierować się w główniej mierze kształtem oczu, bądź ich rozmiarem. Dla wielu kobiet idealnym rozwiązaniem są kępki rzęs, które można odpowiednio wymodelować.

Sztuczne rzęsy – kępki

 

Jednym z modeli są kępki Medium Individuals Natural Blach bez węzełków, które można znaleźć TUTAJ. Drugim jednak rozwiązaniem są rzęsy na tak zwanym pasku, które odgórnie narzucają swój kształt. Należy tym samym mieć na uwadze, iż ostateczny wybór jest zależny od kobiecego gustu.

Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom Pań, ceniona marka Ardell stworzyła szeroki wachlarz sztucznych rzęs na różne okazaji i na miarę różnych oczekiwań. Amerykańska firma specjalizuje się bowiem w tworzeniu kosmetyków i akcesoriów do brwi dla kobiet, dlatego też każda kobieta ma możliwość zakupu najbardziej odpowiedniego modelu sztucznych rzęs dla siebie.

 

Kleje i akcersoria do rzęs marki Ardell

 

Ofertę drogerii oraz firmy Ardell można znaleźć TUTAJ. Co więcej – marka Ardell posiada również odpowiednie kleje do sztucznych rzęs, zarówno kępek, jak i pasków. Charakteryzują się one bezbarwnością, a także są w pełni bezpieczne dla skóry wrażliwej. Warto także zaznaczyć, iż znaczna większość tychże produktów posiada wodoodporną formułę, dlatego też doskonale utrzymują się na skórze nawet do kilku tygodni, bez względu na kontakt z wodą. Kleje są również łatwe w usuwaniu, a przy okazji nie podrażniają skóry powiek oraz nie powodują zaczerwienień.

Amerykańska firma Ardell skupia się przede wszystkim na kobiecym komforcie oraz najwyższej jakości, które doceniane są na całym świecie.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *