Skip to content

Rosyjskie kosmetyki ziołowe Babuszka Agafia – idealny wybór do pielęgnacji włosów

Kosmetyki z serii Babuszka Agafia są dostępne w naszym kraju już od kilku lat i po dziś dzień cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kobiet. Na zainteresowanie nimi pewnością wpływa ich ciekawy skład, zawierają bowiem w większości rzadkie składniki naturalne.  Składniki te pozytywnie wpływają na stan naszych włosów, ciała oraz twarzy. Co ważniejsze, w ich INCI nie znajdziemy szkodliwych parabenów, silikonów, czy innych substancji chemicznych mogących podrażniać wrażliwą skórę.

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Babuszka Agafia – mydło

Ciekawą alternatywą od tradycyjnych szamponów proponowaną przez tę serię kosmetyków, są mydła do mycia ciała oraz włosów. Na szczególną uwagę zasługuje Syberyjskie Czarne Mydło zwierające w swoim składzie liczne ekstrakty oraz olejki z roślin rosnących na Syberii. Mydło to jest delikatne, dokładnie oczyszcza skórę głowy nie powodując przy tym jej podrażnień gdyż nie narusza jej naturalnej bariery PH. Szczególnie polecane jest dla tych z osób, które zmagają się z chorobami skóry głowy, takimi jak egzema, łuszczyca czy łojotok. Mydło to bez problemu możemy kupić online. W atrakcyjnej cenie ma je w ofercie drogeria internetowa Puderek, zobacz tutaj. Jego dużą zaletą jest także to, że jest kosmetykiem zarówno do stosowania na włosy, jak i do mycia całego ciała. Idealnie sprawdzi się więc na wyjazdy, kiedy mamy ograniczone miejsce w walizce.

Kosmetyki Babuszka Agafia – szampony

Osoby, które preferują tradycyjne kosmetyki do pielęgnacji włosów, w ofercie Babuszki Agafii znajdą także szampony ziołowe, np. wzmacniający Szampon na Cedrowym Propolisie, który będzie świetnym wyborem dla osób posiadających suche i zniszczone włosy oraz Szampon na Łopianowym Propolisie, idealny dla osób zmagających się z problemem wypadania włosów. Oba te szampony zwierają w swoim składzie liczne ekstrakty z syberyjskich ziół i olejków, których nie znajdziemy w żadnym innym kosmetyku dostępnym w sprzedaży. Właśnie ze względu na te oryginalne i, co ważniejsze, skuteczne składy, warto jest sięgnąć po kosmetyki z serii Babuszka Agafia, nie tylko do pielęgnacji włosów.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *