Skip to content

Jak zatuszować niedoskonałości cery?

Nic tak nie odbiera pewności siebie jak cienie pod oczami, wypryski, blizny i naczynka widoczne na twarzy. Podstawą każdego makijażu: dziennego i wieczorowego, jest ujednolicenie cery i zamaskowanie niedoskonałości. W tym celu wypróbuj kosmetyki do zadań specjalnych marki Catrice.

 

Kosmetyki Catrice do makijażu, które zatuszują niedoskonałości twojej cery

 

Kremowy kamuflaż, który zamaskuje zaczerwienienia i popękane naczynka

Korygujący kamuflaż o konsystencji kremu jest w kolorze zielonym, dlatego, że taka formuła zapewnia najwydajniejsze maskowanie niedoskonałości cery w tym ostrych zmian trądzikowych, zaczerwienień, naczynek. Utrzymuje się przez cały dzień, ale oczywiście wymaga pokrycia kosmetykiem w kolorze cielistym. Dlatego po kremowym kamuflażu przychodzi czas na korektor w płynie (zobacz).

Punktowy korektor w płynie

Płynna konsystencja korektora pozwala nałożyć cienką warstwę kosmetyku. Punktowy aplikator gwarantuje precyzyjność. Sprawdza się zwłaszcza do tuszowania pojedynczych wyprysków, naczynek, zaczerwienionych miejsc.

Kremowy kamuflaż korygujący cienie pod oczami

Do tuszowania cieni pod oczami niezbędny jest kosmetyk do zadań specjalnych, taki jak korygujący kamuflaż marki Catrice. Kremowa konsystencja gwarantuje skuteczne krycie i komfortowe rozprowadzanie kosmetyku. To ważne, ponieważ skóra pod oczami jest cienka, łatwo się rozciąga, co może przyczyniać się do powstawania zmarszczek. Utrzyma się na twarzy przez cały dzień, ponadto poradzi sobie z plamami.

Długotrwały podkład kryjący

Gdy już uporamy się z punktowymi zmianami i niedoskonałościami cery, przychodzi czas na pokrycie wszystkiego podkładem, który nada efekt jednolitej doskonałości, bez efektu maski. W tym celu użyj długotrwały podkład kryjący Catrice, który zostały stworzony w technologii HD, a dzięki pigmentom zapewnia doskonałe krycie. Jednocześnie ma lekką konsystencję, dlatego unikniesz efektu maski. Zobacz go tutaj

Marka Catrice miała swój debiut w Niemczech w 2004 roku, jednak szybko zyskała entuzjazm na całym świecie, także w Nowym Jorku. Przystępne ceny i kosmetyki stworzone z myślą o potrzebach kobiet, zadecydowały o sukcesie.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *